Elsevier

         Видавництво "Elsevier", світовий лідер у галузі інформації та аналітики, забезпечує українським дослідникам можливість безкоштовного користування електронними ресурсами.
          Увага! Усі користувачі, що зареєстрували обліковий запис на платформі Elsevier раніше, можуть користуватися віддаленим доступом до Scopus за тим же логіном та паролем. Науковці, які не мають такого облікового запису або не користувалися Scopus раніше, можуть отримати дистанційний доступ до бази даних, надіславши запит у Відділ інтелектуальної власності ХНАДУ за адресою intellect@remove-this.khadi.kharkov.remove-this.ua.
              Інструкція з упорядкування профілів авторів у базі даних Scopus

          

       Scopus – наукометрична реферативна база даних наукових цитувань, яка була створена в 2004 році видавничою корпорацією Elsevier. База даних містить більше 82 млн. документів (наукові рецензовані журнали, матеріали конференцій, серіальні книжкові видання тащо), глибина архіву сягає 1788 року.
        Доступ до бази даних Scopus для закладів вищої освіти та наукових установ продовжується за рахунок бюджетних коштів.   

      ScienceDirect – повнотекстова база даних компанії Elsevier, яка містить 25% світових наукових публікацій з усіх галузей знань від понад 47 тис. впливових авторів.
       На платформі ScienceDirect представлені: електронні книги Elsevier (eBooks), книжкові серії (Book Series), довідкові видання (Handbook), навчальні посібники (Textbooks) тощо.
        Усі державні та комунальні ЗВО і наукові установи України отримали безстроковий доступ до колекції 2088 електронних монографій 2019-2020 рр.