Правила користування послугою «Віртуальна довідка»

         Скористатися послугою мають можливість всі віддалені користувачі, незалежно від того, чи є вони читачами наукової бібліотеки.
         Запити від користувачів приймаються автоматично і цілодобово.
         Максимальний термін виконання запитів – 3 робочих дні (в залежності від їх специфіки та складності).
         Джерелами виконання запитів є інформаційні ресурси наукової бібліотеки та інтернет-ресурси.   

           Звернувшись до нашої послуги, Ви зможете одержати: 
  • відомості про наявність в науковій бібліотеці конкретного видання (книги, статті);
  • консультації з бібліографічного опису та складання списку до курсової роботи та реферату;
  • інформацію щодо бібліографічного опису документа (уточнення елементів, які відсутні або неточно наведені: автор, рік та місце видання, кількість сторінок тощо);
  • фактографічні відомості (хронологічні, біографічні, адресні, статистичні);
  • бібліографічні списки та/або посилання на електронні інформаційні ресурси відповідно до теми запиту (до 15 назв).

         Зверніть увагу, що відповіді не надаються на запити: які суперечать чинному законодавству України та не відповідають морально-етичним нормам; пов'язані з наданням текстів дипломних, магістерських, дисертаційних робіт та пошуком їх у мережі інтернет, а також з наданням інформації розважального характеру (розв'язування кросвордів, участь в іграх, конкурсах, вікторинах).
          Щоб поставити питання необхідно заповнити відповідну форму натиснувши Внутренняя ссылка открывается в текущем окне«Надіслати питання». Поля, відмічені позначкою «*» є обов’язковими. Відповідь надсилається на електронну адресу, вказану при реєстрації. Інформація про адресу Вашої електронної пошти має конфіденційний характер і необхідна для контакту бібліографа у разі необхідності уточнення запиту.
          Формулювати запит необхідно у довільній формі українською мовою. Намагайтеся максимально повно та точно сформулювати свій запит, це прискорить роботу бібліографа. Кожен запит має містить одне питання.