Турнір з футзалу

17 листопада 2023 року, на футбольних полях Центрального парку під патронатом Харківського міського голови Ігоря Терехова відбувся турнір з футзалу, присвячений Міжнародному дню студентів. Загалом участь у турнірі взяли 10 команд.

Чемпіоном стала команда Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Друге місце посіла команда "Успішний Харків". Бронзові нагороди змагань здобула збірна команда Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, капітан якої здобувач освіти ФУБ Фоменко Микита, незмінний капітан збірної команди ХНАДУ з футболу, багаторазовий переможець чемпіонатів вищих навчальних закладів м. Харкова з футболу, признаний найкращим гравцем. Також відомий вклад у гру внесли здобувачі вищої освіти Корчма Станіслав (ФУБ) та Шинкарьов Данило (МФ).

Підтримаємо здобувачів вищої освіти, які навіть під час воєнного стану встигають не тільки навчатися, а й доводити всій Україні, що Харків був і залишається спортивною столицею України.