Міжнародне підвищення кваліфікації з академічної доброчесності

Викладачі кафедри менеджменту проф. Федотова І.В. та доц. Бочарова Н.А. взяли участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації на тему: «Академічна доброчесність та тайм-менеджмент при підготовці наукових робіт: зарубіжний та вітчизняний досвід», що відбулося у форматі вебінару. Організатором міжнародного підвищення кваліфікації є Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян.

На серії вебінарів "Академічна доброчесність та тайм-менеджмент при підготовці наукових робіт: зарубіжний та вітчизняний досвід" розглянуто широкий спектр аспектів, пов'язаних із ефективним виконанням наукових досліджень. Учасники отримали можливість вивчити кращі практики та методики, які застосовуються як в світовій, так і вітчизняній науковій спільноті.

Було звернуто увагу на важливість дотримання етичних норм та принципів у проведенні досліджень, що має величезне значення для підвищення авторитетності та довіри до результатів наукових робіт. Проведення наукових досліджень у відповідності до академічних стандартів та етичних норм є основною складовою успішної наукової діяльності.

Учасники отримали цінні поради щодо ефективного управління часом у процесі підготовки та виконання наукових досліджень. Правильний тайм-менеджмент є важливим аспектом для досягнення успіху в академічній сфері та максимізації результативності дослідницької роботи.

В цілому, вебінар надав важливу та цінну інформацію для всіх учасників, що дозволить покращити якість та результативність їхньої наукової діяльності. Під час вебінару викладачі отримали цінні практичні навички та рекомендації щодо ефективної організації свого робочого часу та збільшення продуктивності в процесі наукових досліджень.

Хочемо висловити щире слово подяки за проведення такого корисного та інформативного заходу. Міжнародне підвищення кваліфікації на тему "Академічна доброчесність та тайм-менеджмент при підготовці наукових робіт: зарубіжний та вітчизняний досвід" був дійсно цінним досвідом для всіх учасників.

Завершивши курс, учасники отримали сертифікати, які свідчать про їхню активну участь та здобуті знання у цій важливій сфері. Це підвищить рівень компетентності викладачів та сприятиме подальшому покращенню якості навчального процесу на кафедрі менеджменту  


Новини за датою

Новини за тегами

За категорією