День відкритих дверей на кафедрі МБЖД

24 лютого 2024 року кафедра Метрології та безпеки життєдіяльності зустрічала гостей на Дні відкритих дверей, який відбувся дистанційно в онлайн форматі.

Під час зустрічі презентовані інформаційні матеріали, що стосуються спеціальності 175 «Інформаційно-вимірювальні технології», вступу до університету на всі спеціальності, інформація щодо проведення підготовчих курсів і здачі НМТ, та вступну компанію в Україні. Підготовлено чек-лист «Вступ-2024» та «НМТ-календар».

Сучасне підприємство сьогодні важко уявити без фахівців з метрології. На підприємстві будь-якої галузі промисловості необхідно постійно вимірювати параметри технологічних процесів та контролювати якість промислової продукції, що виробляється. Інтенсивне впровадження новітніх комп’ютеризованих інформаційно-вимірювальних систем у виробничий процес неможливе без висококваліфікованих інженерів, які будуть проектувати, впроваджувати та обслуговувати ці системи. Таким чином, сфера діяльності фахівців з інформаційно-вимірювальної техніки охоплює майже всі галузі промисловості України. Також до сфери діяльності наших студентів-фахівців   відноситься стандартизація та сертифікація промислової продукції, споживчих товарів та послуг, забезпечення державного контролю в цій сфері.

Запрошуємо абітурієнтів вивчати сучасні інформаційні та вимірювальні системи, опановувати передові технології інтелектуальних вимірювань, використовуючи найновіші мови програмування.

Ви дізнаєтеся про різноманітні методи та засоби вимірювання різних фізичних величин, глибоко досліджуєте  питання теоретичної, законодавчої та прикладної метрології, що є основою точних вимірювань та стандартизації.

Приєднуйтесь до нас і ваші знання та навички знайдуть широке застосування в сучасній технологічній індустрії!

Отримати інформацію про вступну кампанію в Україні, чек-лист «Як готуватись до НМТ і нічого не пропустити?», календарний план НМТ, про підготовчі курси ХНАДУ,  про спеціальність 175 «Інформаційно-вимірювальні технології» та інші спеціальності ХНАДУ можна за посиланням  https://forms.gle/Fwb7zzw5sy4d7zx88


Новини за датою

Новини за тегами

За категорією