Останні новини бібліотеки
Вітаємо з Днем Соборності України!

“Зараз ідея соборності є чимось життєво необхідним для українськогонароду, оскільки соборність – це означає дбати про те, що об’єднує. Навіть більше, це означає ставити за найвищу цінність усе те, що...
Щирі вітання до ювілею Золотарьова Віктора Олександровича!

Сьогодні День народження відзначає видатний фахівець нашого університету - доктор технічних наук, професор кафедри Технології дорожньо-будівельних матеріалів Золотарьов Віктор...
Щиро вітаємо з новорічними святами!

Шановні колеги! Любі студенти! Прийміть найщиріші вітання з новорічними святами! Хай Новий рік увійде у ваші оселі з добром, злагодою, достатком. Бажаємо у наступному році непохитної віри, надії,...
Віртуальна виставка

Що читають наші студенти?
Читач проживає тисячу життів, людина, яка не читає, проживає тільки одне...
Артуро Перес-Реверте.
«Королева Півдня»
Сьогоднішне життя дуже насичене подіями, і знайти вільний час, щоб поспілкуватись із книгою, досить важко. Та саме читання надає естетичне задоволення, а також стає поштовхом для духовного та культурного вдосконалення навіть, коли бракує приємних вражень, подій та емоцій. Восени з ініціативи проректора з наукової роботи, проводилося опитування студентів університету щодо книг, які вони нещодавно прочитали. Прийняло участь близько 300 бажаючих.
Результатом цього опитування є віртуальна виставка «Що читають наші студенти», де можно ознайомитися з популярними серед студентів ХНАДУ книгами. Аналізуючи перелік прочитаних книг можно з упевненістю стверджувати, що наші студенти — це гармонійні та цілеспрямовані особистості. Які бажають увійти в справжнє доросле життя у всеозброєнні, а не тільки закрити сесію без «хвостів». Уподобання різноманітні від класики та світових бестселлерів, до книг «нонфікшин» та фентезі.
Зустрічайте найпопулярніші книги, які читали наші студенти, та згадайте, що з цього переліку читали ви.
Безкоштовний доступ до "Scopus" та "Web of Science"

ХНАДУ отримав безкоштовний доступ до електронних наукових баз "Scopus" та "Web of Science". Працювати з базами даних можливо з будь-якого комп’ютера, під’єднаного до локальної мережі університету.
Scopus є найбільшою в світі реферативною базою даних. Щодня оновлювана база даних Scopus містить записи аж до першого тому, першого випуску журналів провідних наукових видавництв. Вона забезпечує неперевершену підтримку з пошуку наукових публікацій і пропонує посилання на всі опубліковані реферати з обширного обсягу доступних статей.
Індексує більше 22 000 назв видань приблизно 5000 міжнародних видавництв:
20 000 рецензованих журналів;
340 книжковий серій (видань);
4,9 млн. конференційних доповідей з праць конференцій і журналів.
Пряме посилання для роботи з базою Scopus - http://www.scopus.com
Scopus – стисла інструкція
Scopus – інструкція користувача
Web of Science (WoS) - авторитетна політематична реферативно-бібліографічна і наукометрична база даних. Цей ресурс не містить повних текстів статей, однак включає в себе посилання на повні тексти в першоджерелах і списки всіх бібліографічних посилань, що зустрічаються в кожній публікації, що дозволяє в короткий термін отримати найповнішу бібліографію по темі, що цікавить (глибина архіву з 1980 року).
Також на стартовій сторінці є посилання не ресурс EndNote, який представляє швидкий і легкий збір інформації для посилань з широкого кола джерел, таких як PubMed і Web of Knowledge - за допомогою прямого вивантаження, онлайн-пошуку і імпорту текстових файлів.
Пряме посилання для роботи з базою WoS - http://webofscience.com
Шановні науковці ХНАДУ!
Бібліотека пропонує науковцям розміщувати свої публікації в електронному архіві ХНАДУ ElArKhadi.
Архів університету – це ресурс відкритого доступу в мережі Інтернет, що містить матеріали наукового, дослідницького та освітнього характеру. А саме:
- наукові видання;
- статті з наукових журналів;
- тези матеріалів конференцій;
- автореферати дисертацій;
- патенти;
- авторські свідоцтва.
Внесення публікацій до архіву надає ряд переваг:
- залучення уваги широкого кола користувачів до ваших публікацій;
- підвищення рівня цитування;
- підвищення рейтингу ваших робіт.
З усіх питань по розміщенню публікацій в архіві ElArKhadi звертайтесь до відділу автоматизації бібліотеки.
Контакти:
Відділ автоматизації НБ ХНАДУ
3 поверх, ауд. 329
vkio1@khadi.kharkov.ua
(057) 707-37-96
Наукова бібліотека ХНАДУ надає безкоштовну послугу з визначення індексів УДК і авторського знака для документів.
Способи подання замовлення і отримання індексів:
- e-mail на адресу vkio1@khadi.kharkov.ua (у темі листа обов'язково зазначати "УДК");
- особисто у відділі комплектування бібліотеки (головний корпус ХНАДУ, 3-й поверх, ауд. 330) та відділі автоматизації (головний корпус ХНАДУ, 3-й поверх, ауд. 329). Робочі дні: понеділок-п’ятниця 8:00-12:45 та 13:15-16:00.
Єдина картка читача

Наукова бібліотека ХНАДУ приєдналась до проекту «Єдина картка читача», який забезпечує систему взаємообслуговування користувачів у бібліотеках вищих навчальних закладів Харкова. Метою проекту є доступ студентів, аспірантів, викладачів та науковців внз Харкова до фондів та електронних ресурсів бібліотек для використання їх у навчанні та науково-дослідній роботі. Кожен читач може користуватися бібліотеками внз, які підписали Декларацію приєднання до проекту. Користування фондами бібліотек надається безкоштовно у читальних залах. Також надається можливість користуватися електронними ресурсами, як створеними бібліотеками, так і придбаними. З питань оформлення «Єдиної картки читача» та більш детальною інформацією о проекті звертайтесь до бібліотекарів основного абонементу (головний корпус, 3 поверх, ауд. 322).
Вищі навчальні заклади, які приєднались до проекту «Єдина картка читача»
Віртуальна мапа розташування бібліотек внз м. Харкова, учасниць проекту «Єдина картка читача»