Ви тут: Головна
Українська
Русский
Monday, 30.01.2023

Останні новини бібліотеки

Sunday, 22.01.2023 12:52

Вітаємо з Днем Соборності України!

“Зараз ідея соборності є чимось життєво необхідним для українськогонароду, оскільки соборність – це означає дбати про те, що об’єднує. Навіть більше, це означає ставити за найвищу цінність усе те, що...

Friday, 20.01.2023 07:39

Щирі вітання до ювілею Золотарьова Віктора Олександровича!

Сьогодні День народження відзначає видатний фахівець нашого університету - доктор технічних наук, професор кафедри Технології дорожньо-будівельних матеріалів Золотарьов Віктор...

Friday, 30.12.2022 13:20

Щиро вітаємо з новорічними святами!

Шановні колеги! Любі студенти! Прийміть найщиріші вітання з новорічними святами! Хай Новий рік увійде у ваші оселі з добром, злагодою, достатком. Бажаємо у наступному році непохитної віри, надії,...

Віртуальна виставка

Що читають наші студенти?

 

Читач проживає тисячу життів, людина, яка не читає, проживає тільки одне...

Артуро Перес-Реверте.
«Королева Півдня»


Сьогоднішне життя дуже насичене подіями, і знайти вільний час, щоб поспілкуватись із книгою, досить важко. Та саме читання надає естетичне задоволення, а також стає поштовхом для духовного та культурного вдосконалення навіть, коли бракує приємних вражень, подій та емоцій. Восени з ініціативи проректора з наукової роботи, проводилося опитування студентів університету щодо книг, які вони нещодавно прочитали. Прийняло участь близько 300 бажаючих.

Результатом цього опитування є віртуальна виставка «Що читають наші студенти», де можно ознайомитися з популярними серед студентів ХНАДУ книгами.  Аналізуючи перелік прочитаних книг можно з упевненістю стверджувати, що наші студенти — це гармонійні та цілеспрямовані особистості. Які бажають увійти в справжнє доросле життя у всеозброєнні, а не тільки закрити сесію без «хвостів». Уподобання різноманітні від класики та світових бестселлерів, до книг «нонфікшин» та фентезі.

Зустрічайте найпопулярніші книги, які читали наші студенти, та згадайте, що з цього переліку читали ви.

 

Детальніше про виставку...

Безкоштовний доступ до "Scopus" та "Web of Science"

ХНАДУ отримав безкоштовний доступ до електронних наукових баз "Scopus" та "Web of Science". Працювати з базами даних можливо з будь-якого комп’ютера, під’єднаного до локальної мережі університету.

Scopus є найбільшою в світі реферативною базою даних. Щодня оновлювана база даних Scopus містить записи аж до першого тому, першого випуску журналів провідних наукових видавництв. Вона забезпечує неперевершену підтримку з пошуку наукових публікацій і пропонує посилання на всі опубліковані реферати з обширного обсягу доступних статей.
Індексує більше 22 000 назв видань приблизно 5000 міжнародних видавництв:
20 000 рецензованих журналів;
340 книжковий серій (видань);
4,9 млн. конференційних доповідей з праць конференцій і журналів.

 

Пряме посилання для роботи з базою Scopus - http://www.scopus.com

 

Scopus – стисла інструкція
Scopus – інструкція користувача

 Web of Science (WoS) - авторитетна політематична реферативно-бібліографічна і наукометрична база даних. Цей ресурс не містить повних текстів статей, однак включає в себе посилання на повні тексти в першоджерелах і списки всіх бібліографічних посилань, що зустрічаються в кожній публікації, що дозволяє в короткий термін отримати найповнішу бібліографію по темі, що цікавить (глибина архіву з 1980 року).
Також на стартовій сторінці є посилання не ресурс EndNote, який представляє швидкий і легкий збір інформації для посилань з широкого кола джерел, таких як PubMed і Web of Knowledge - за допомогою прямого вивантаження, онлайн-пошуку і імпорту текстових файлів.

 

Пряме посилання для роботи з базою WoS - http://webofscience.com

 

WoS – стисла інструкція
WoS – персональний профіль

Шановні науковці ХНАДУ!

Бібліотека пропонує науковцям розміщувати свої публікації в електронному архіві ХНАДУ ElArKhadi.

 

Архів університету – це ресурс відкритого доступу в мережі Інтернет, що містить матеріали наукового, дослідницького та освітнього характеру. А саме:
 - наукові видання;
 - статті з наукових журналів;
 - тези матеріалів конференцій;
 - автореферати дисертацій;
 - патенти;
 - авторські свідоцтва.


Внесення публікацій до архіву надає ряд переваг:
 - залучення уваги широкого кола користувачів до ваших публікацій;
 - підвищення рівня цитування;
 - підвищення рейтингу ваших робіт.


З усіх питань по розміщенню публікацій в архіві ElArKhadi звертайтесь до відділу автоматизації бібліотеки.
Контакти:
Відділ автоматизації НБ ХНАДУ
3 поверх, ауд. 329
vkio1@khadi.kharkov.ua
(057) 707-37-96


Наукова бібліотека ХНАДУ надає безкоштовну послугу з визначення індексів УДК і авторського знака для документів.

Способи подання замовлення і отримання індексів:

  • e-mail на адресу vkio1@khadi.kharkov.ua (у темі листа обов'язково зазначати "УДК");
  • особисто у відділі комплектування бібліотеки (головний корпус ХНАДУ, 3-й поверх, ауд. 330) та відділі автоматизації (головний корпус ХНАДУ, 3-й поверх, ауд. 329). Робочі дні: понеділок-п’ятниця 8:00-12:45 та 13:15-16:00.

 

Єдина картка читача

Наукова бібліотека ХНАДУ приєдналась до проекту «Єдина картка читача», який забезпечує систему взаємообслуговування користувачів у бібліотеках вищих навчальних закладів Харкова. Метою проекту є доступ студентів, аспірантів, викладачів та науковців внз Харкова до фондів та електронних ресурсів бібліотек для використання їх у навчанні та науково-дослідній роботі. Кожен читач може користуватися бібліотеками внз, які підписали Декларацію приєднання до проекту. Користування фондами бібліотек надається безкоштовно у читальних залах. Також надається можливість користуватися електронними ресурсами, як створеними бібліотеками, так і придбаними. З питань оформлення «Єдиної картки читача» та більш детальною інформацією о проекті звертайтесь до бібліотекарів основного абонементу (головний корпус, 3 поверх, ауд. 322).

 

Вищі навчальні заклади, які приєднались до проекту «Єдина картка читача»

 

Віртуальна мапа розташування бібліотек внз м. Харкова, учасниць проекту «Єдина картка читача»

ElArKhadi — Електронний архів видань ХНАДУ
DOAJ — Каталог журналів відкритого доступу
Index Copernicus — Международная база научных публикаций
URAN — Українська науково-освітня телекомунікаційна мережа
Наукова періодика України — НБУ ім. В. І. Вернадського

НБ ХНАДУ у соцмережах

Група НБ ХНАДУ ВКонтакті