Платформа Web of Science є власністю компанії Clarivate.На сьогодні на платформі Web of Science розташовано 15 баз даних, що створюються як компанією Clarivate так і її партнерами. Загалом на платформі індексується більше 33 тисяч видань, з 1864 року, з усіх дисциплін. Також на платформі надається доступ до бази даних ProQuest Dissertations & Theses Global, яка є найповнішою у світі мультидисциплінарною колекцією дисертацій з 65 країн, та налічує понад 5 мільйонів рефератів і 3 мільйони повних текстів робіт з тисяч університетів.
Основною частиною колекції є наукометрична база даних Web of Science Core Collection (WoSCC), яка складається з індексів наукового цитування періодичних видань з природничих і технічних наук – Science Citation Index Expanded (SCIE), з суспільних – Social Sciences Citation Index (SSCI) та з гуманітарних – Art and Humanities Citation Indeх (AHCI). З 2015 року WoSCC розширена мультидисциплінарним індексом Emerging Source Citation Index (ESCI) архів поглиблюється до 2005 року.
Нагадуємо. Користувачі, які зареєстрували обліковий запис на платформі Clarivate раніше, можуть користуватися віддаленим доступом до Web of Science за тим же логіном та паролем. Науковці, які не мають такого облікового запису, або не користувалися Web of Science раніше чи користувалися з робочих місць без реєстрації, можуть отримати дистанційний доступ до Web of Science за таким порядком: зареєструвати обліковий запис у Master Journal List; написати запит до служби підтримки Web of Science Group із проханням підключити віддалений доступ для зареєстрованого облікового запису у MJL; при цьому в обох випадках використовувати ту саму адресу електронної пошти, яка надалі слугуватиме логіном у Web of Science.