Вы здесь: Электронные ресурсы
Українська
Русский
Среда, 01-12-2021
ElArKhadi — Електронний архів видань ХНАДУ
DOAJ — Каталог журналів відкритого доступу
Index Copernicus — Международная база научных публикаций
URAN — Українська науково-освітня телекомунікаційна мережа

НБ ХНАДУ у соцмережах

Група НБ ХНАДУ ВКонтакті

Баннеры сайтов

ElArKhadi - Електронний архів видань ХНАДУ

Polpred.com - бази даних повнотекстових оглядів ЗМІ та аналітики

Відкрито повний безкоштовний доступ до порталу Polpred.com - бази даних повнотекстового огляду преси та аналітики на російській мові. Он-лайн база поповнюється вручну щодня і містить повні тексти майже мільйона кращих статей інформагентств і ділової преси з усього світу за останні 15 років.
Редакція готує добірку світових економічних новин, огляди ЗМІ, інформацію за галузями промисловості, країнам та територіям.
Polpred.com також містить найбільший російськомовний сайт по транспорту РФ та за кордоном www.transport.polpred.com.

Доступ з IP-адрес ХНАДУ за посиланням:

Також можлива самостійна реєстрація для користування базою даних вдома. Для цього потрібно заповнити анкету за посиланням "Доступ з дому" в "шапці" polpred.com з будь-якої ip-адреси університету. Після цього ви отримаєте персональний логін та пароль.

«Лань» - електронно-бібліотечна система з електронними версіями книг та журналів

Надано безкоштовний повнотекстовий доступ до колекцій книг і журналів електронно-бібліотечної системи «Лань». Представлена електронно-бібліотечна система - це ресурс, що включає в себе як електронні версії книг видавництва «Лань» та інших провідних видавництв навчальної літератури, так і електронні версії періодичних видань з природничих, технічних і гуманітарних наук.
Мета ресурсу - забезпечення вузів доступом до наукової, навчальної літератури і наукової періодики по максимальній кількості профільних напрямків. Безкоштовний контент на сайті постійно поповнюється.

Доступ з IP-адрес ХНАДУ за посиланням:

Повний перелік доступних безкоштовних колекцій ЕБС "Лань" скачати (doc, 47 Кб)