Ви тут: Головна
Українська
Русский
вівторок, 13.11.2018

Останні новини бібліотеки

четвер, 25.10.2018 11:40

Вітаємо з Днем автомобіліста і дорожника

Вітаємо всіх професіоналів та автолюбителів. Бажаємо рівних доріг, адекватних попутників, взаємоповаги всіх колег по керму. Нехай в житті будуть повороти тільки в кращу сторону, а на шляху завжди...

п'ятниця, 19.10.2018 09:32

Запрошуємо на цікаві зустрічі!

24 жовтня 2018 року об 11:40 у читальній залі університету (327 ауд., третій поверх) відбудеться творча зустріч з істориком Лабораторії швидкісних автомобілів ХНАДУ Чернишовим Олександром на тему:...

середа, 17.10.2018 11:02

Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу

22-28 жовтня 2018 року весь світ відзначає Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу.Відкритий доступ — це безкоштовний, швидкий, постійний, повнотекстовий доступ в режимі реального часу до наукових та...

Віртуальна виставка

Світ шукає енергію

 

Мій двигун все ще має великий успіх.

Рудольф Дизель

 

Двигун - це складний і відповідальний агрегат автомобіля, що об'єднує в собі кілька систем і вузлів. Найбільш важливими системами двигуна є система живлення, система охолодження, система мастила і система випуску відпрацьованих газів.

Об'єктивну оцінку динамічних якостей автомобільного двигуна можна отримати при аналізі його зовнішньої швидкісної характеристики. Ефективність суспільного виробництва, темпи науково-технічного прогресу, раціональне використання паливних ресурсів усе в більшій мірі залежить від стану паливно-енергетичного комплексу. Найважливішою складовою частиною цього комплексу, поряд з електроенергетикою, є двигуни внутрішнього згоряння. Найвища економічність із усіх типів теплових двигунів, відносно невеликі габарити і маса, надійність і автономність забезпечили широке застосування ДВЗ у якості енергетичної установки на автомобільному, залізничному і водному транспорті, у сільскому господарстві і будівництві.

Детальніше про виставку...

Безкоштовний доступ до "Scopus" та "Web of Science"

З листопада 2017 року ХНАДУ отримав безкоштовний доступ терміном на один рік до електронних наукових баз "Scopus" та "Web of Science". Працювати з базами даних можливо з будь-якого комп’ютера, під’єднаного до локальної мережі університету.

Scopus є найбільшою в світі реферативною базою даних. Щодня оновлювана база даних Scopus містить записи аж до першого тому, першого випуску журналів провідних наукових видавництв. Вона забезпечує неперевершену підтримку з пошуку наукових публікацій і пропонує посилання на всі опубліковані реферати з обширного обсягу доступних статей.
Індексує більше 22 000 назв видань приблизно 5000 міжнародних видавництв:
20 000 рецензованих журналів;
340 книжковий серій (видань);
4,9 млн. конференційних доповідей з праць конференцій і журналів.

 

Пряме посилання для роботи з базою Scopus - http://www.scopus.com

 

Scopus – стисла інструкція
Scopus – інструкція користувача

 Web of Science (WoS) - авторитетна політематична реферативно-бібліографічна і наукометрична база даних. Цей ресурс не містить повних текстів статей, однак включає в себе посилання на повні тексти в першоджерелах і списки всіх бібліографічних посилань, що зустрічаються в кожній публікації, що дозволяє в короткий термін отримати найповнішу бібліографію по темі, що цікавить (глибина архіву з 1980 року).
Також на стартовій сторінці є посилання не ресурс EndNote, який представляє швидкий і легкий збір інформації для посилань з широкого кола джерел, таких як PubMed і Web of Knowledge - за допомогою прямого вивантаження, онлайн-пошуку і імпорту текстових файлів.

 

Пряме посилання для роботи з базою WoS - http://webofscience.com

 

WoS – стисла інструкція
WoS – персональний профіль

Шановні науковці ХНАДУ!

Бібліотека пропонує науковцям розміщувати свої публікації в електронному архіві ХНАДУ ElArKhadi.

 

Архів університету – це ресурс відкритого доступу в мережі Інтернет, що містить матеріали наукового, дослідницького та освітнього характеру. А саме:
 - наукові видання;
 - статті з наукових журналів;
 - тези матеріалів конференцій;
 - автореферати дисертацій;
 - патенти;
 - авторські свідоцтва.


Внесення публікацій до архіву надає ряд переваг:
 - залучення уваги широкого кола користувачів до ваших публікацій;
 - підвищення рівня цитування;
 - підвищення рейтингу ваших робіт.


З усіх питань по розміщенню публікацій в архіві ElArKhadi звертайтесь до відділу автоматизації бібліотеки.
Контакти:
Відділ автоматизації НБ ХНАДУ
3 поверх, ауд. 329
vkio1@khadi.kharkov.ua
(057) 707-37-96

Єдина картка читача

Наукова бібліотека ХНАДУ приєдналась до проекту «Єдина картка читача», який забезпечує систему взаємообслуговування користувачів у бібліотеках вищих навчальних закладів Харкова. Метою проекту є доступ студентів, аспірантів, викладачів та науковців внз Харкова до фондів та електронних ресурсів бібліотек для використання їх у навчанні та науково-дослідній роботі. Кожен читач може користуватися бібліотеками внз, які підписали Декларацію приєднання до проекту. Користування фондами бібліотек надається безкоштовно у читальних залах. Також надається можливість користуватися електронними ресурсами, як створеними бібліотеками, так і придбаними. З питань оформлення «Єдиної картки читача» та більш детальною інформацією о проекті звертайтесь до бібліотекарів основного абонементу (головний корпус, 3 поверх, ауд. 322).

 

Вищі навчальні заклади, які приєднались до проекту «Єдина картка читача»

 

Віртуальна мапа розташування бібліотек внз м. Харкова, учасниць проекту «Єдина картка читача»

ElArKhadi — Електронний архів видань ХНАДУ
DOAJ — Каталог журналів відкритого доступу
eLIBRARY.RU — Наукова електронна бібліотека
Index Copernicus — Международная база научных публикаций
URAN — Українська науково-освітня телекомунікаційна мережа
КиберЛенинка — Наукова електронна бібліотека

НБ ХНАДУ у соцмережах

Група НБ ХНАДУ ВКонтакті